אודות

גל דרורי – רפואה טבעית מתקדמת ויזמות שמקדמת בריאות

נעים להכיר,

שמי גל דרורי ואל תחום הרפואה הטבעית הגעתי לפני למעלה מעשור. מאז ועד היום אני מטפל במגוון טכניקות, מדריך, מלמד ומוביל יזמות עסקית בתחום הרפואה הטבעית.

אני מאמין כי בכוחה של הרפואה הטבעית להעניק בריאות נפשית ופיזית טובה לאורך זמן וכי יש ביכולתה לפתור שלל בעיות בריאות בקרב נשים, גברים וילדים.

כדי לקדם אורח חיים בריא יותר באמצעות הרפואה הטבעית, הקמתי מגוון פלטפורמות ומיזמים חדשניים המאפשרים לכל מטפל ומטפלת לרכוש ידע וכלים מתקדמים בתחום, ולכל איש ואישה ליהנות מאורח חיים טוב יותר באמצעות הרפואה הטבעית.

 

ידע מקצועי מעשיר במגוון פלטפורמות

גל דרורי רפואה סינית

במרוצת השנים אספתי ידע עשיר שהיום אני שמח להעביר הלאה בשלל דרכים בהם האתר שלי galclinic.co.il. באתר ניתן לקרוא מידע מעמיק ומקצועי על תחומי הטיפול השונים ויתרונותיהם. זהו המקום בו כל אחד ואחת יוכלו למצוא מידע עשיר על רפואה סינית, על רפואה משלימה, אורח חיים בריא ועל טיפולים אצלי בקליניקה.

מגזין בריאות רוזמרין

על מנת להעניק ערך משמעותי למטפלים, ייסדתי את מגזין הבריאות רוזמרין ויחד עם שותפים נוספים מעולם הרפואה הטבעית אנו כותבים מאמרים מקצועיים מרתקים ומעשירים ומפיקים מגוון סדנאות ואירועים איכותיים עבור קוראי המגזין.

פודקאסט – פשוט לחיות בריא

לא רק קריאה – ידע עשיר ושיחות מרתקות על אורח חיים בריא ניתן לשמוע בפודקאסט "פשוט לחיות בריא"  שהקמתי יחד שם שותפתי איריס שפירא. הפודקאסט מסייע לאנשים לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר ומהווה אוקיינוס של ידע לניהול אורח חיים בריא.

 

עולים שלב עם לימודי המשך ברפואה הסינית

את  Ming – לימודי המשך למטפלים ייסדתי עבור מטפלים אשר רוצים לרכוש כלים, ידע ומיומנויות חדשות בתחום הרפואה הסינית. בית הספר מציע לימודי המשך מתקדמים ברפואה הסינית באמצעות קורסים דיגיטליים מקצועיים ומעשירים, מאמרים ואירועים אקסקלוסיביים למטפלים.

 

חנויות ומוצרים לבריאות טובה יותר

החנות האינטרנטית wellife הוקמה על מנת להנגיש ולקדם מוצרים טבעיים ואיכותיים בכל בית. החנות מציעה מגוון רחב של תוספי מזון, ויטמינים ופורמולות ייחודיות מהרפואה הסינית בסטנדרט איכות קפדני ועם חוויית שירות וקניה מצוינת.

בנוסף,  הקמתי את החנות LaTipul, פלטפורמה בעלת ערך גדול בתחומי הבריאות המציעה חנות מוצרים המיועדים למטפלים, מאמנים ואנשי מקצוע שונים מתחום הבריאות.

 

ובנימה אישית

אני מזמין אתכם לבקר ולקרוא כאן בבלוג שלי. שם תוכלו ללמוד על אורח חיים בריא, רעיונות חדשים ויזמות בתחום הרפואה הטבעית.
אני מזמין אתכם לקרוא את הפוסט שהכי נקרא בבלוג שיעודד אתכם ללכת יחפים על האדמה.

תחום הרפואה המשלימה קרוב אל לבכם? יש לכם שאלות בתחום?

בדיוק בשביל זה הקמתי את קהילת הפייסבוק "שואלים רפואה משלימה" שם ניתן להתייעץ, לשאול ולקבל מענה מקצועי לכל שאלה ממני, ממנהלי הקבוצה ומקולגות מתחום הרפואה המשלימה. אשמח לסייע לכם לחולל שינוי ולשפר את אורח החיים שלכם וליהנות מבריאות טובה יותר.

 

רוצים להתייעץ, לשמוע על הטיפולים או ליצור שיתופי פעולה מעניינים?

בואו נדבר!

תכתבו לי לוואטצפ

או השאירו פרטים ואצור אתכם קשר בקרוב

ואם מתחשק לכם לקבל עדכונים, מוזמנים לקבוצת הווצאפ השקטה שלי.

 

שלכם,
גל דרורי

 

054-8020589

גל דרורי – רפואה סינית (פייסבוק)

אתר: www.galclinic.co.il

MING –לימודי המשך למטפלים